Bodzapálinka

Bodzapálinka

Sok népi hiedelem terjed a bodzával kapcsolatban, ám ne higgyük el egyiket sem, amíg meg nem kóstoltuk a pálinkáját! A bodza gyümölcsét erjesztve majd lepárolva gyönyörű kuriózumot kapunk. Illatában megjelennek a gyógynövényes, fűszeres jellegek, melyben minden szippantással valami újat fedezhetünk fel. Az íze hosszantartó, szépen kerekedik ki. Étcsokoládés karaktere a garatban teljesedik ki.

Kiszerelés:0,5 l/üveg

Alkoholtartalom:46%

Termék ára:13 900 Ft /üveg


+ -
   Kosárba

Fedezze fel további termékeinket is

Szilvapálinka

Szilvapálinka

10 900 Ft/üveg0.5 l

Kosárba

Málnapálinka

Málnapálinka

24 900 Ft/üveg0.5 l

Kosárba

Bodzapálinka

Bodzapálinka

13 900 Ft/üveg0,5 l

Kosárba

Még több termék »

Vásárlóink mondták

Véleményem szerint a Bulyáki Pálinka Magyarországon a legjobb pálinkák közé sorolható. Csak ajánlani tudom azoknak, akik a minőséget és a különlegességet keresik ebben az italban, ami véleményem szerint fontos, hiszen a pálinka hungarikum. Többféle Bulyáki Pálinkát is volt szerencsém megkóstolni. Önmagában fogyasztva is gazdag ízvilággal ismerkedhetünk meg és magyaros ételeinkkel is rendkívül jól harmonizál. Egy szóval tökéletes választás.

Mári Zsolt

Véleményem szerint a Bulyáki Pálinka Magyarországon a legjobb pálinkák közé sorolható. Csak ajánlani tudom azoknak, akik a minőséget és a különlegességet keresik ebben az italban, ami véleményem szerint fontos, hiszen a pálinka hungarikum. Többféle Bulyáki Pálinkát is volt szerencsém megkóstolni. Önmagában fogyasztva is gazdag ízvilággal ismerkedhetünk meg és magyaros ételeinkkel is rendkívül jól harmonizál. Egy szóval tökéletes választás.

Több, mint 15 éve főzetem pálinkámat Bulyákinál. Gyorsan dolgoznak és a legjobbat kapom mindig!

Nagy István

Több, mint 15 éve főzetem pálinkámat Bulyákinál. Gyorsan dolgoznak és a legjobbat kapom mindig!

Fantasztikus termékek. Egy szolnoki fesztiválon találkoztam velük, azóta rendszeres rendelő vagyok!

Fehérvári András

Fantasztikus termékek. Egy szolnoki fesztiválon találkoztam velük, azóta rendszeres rendelő vagyok!